15 zł i darmowa karta wielowalutowa w Revolut

Załóż konto w Revolut i zdobądź 15 zł oraz darmową kartę wielowalutową – to proste!

Przejdź na stronę Revolut i postępuj zgodnie z instrukcjami

Przejdź w link powyżej który uprawnia do uzyskania bonusu. Podaj swój numer telefonu. Po kliknięciu „Odbierz prezent” otrzymasz SMS-a, w którym znajdziesz link do pobrania aplikacji Revolut. Po pobraniu aplikacji przejdź przez proces aktywacji konta i weryfikacji tożsamości, postępując zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

Zasil konto kwotą min. 20 zł. Sugerujemy opcję zasilenia kartą płatniczą (to najszybsza i – naszym zdaniem – najwygodniejsza metoda); do wyboru jest także przelew. Zamów kartę fizyczną Po otrzymaniu karty wykonaj przy jej użyciu przynajmniej jedną transakcję na dowolną kwotę w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Możesz również włączyć w opcjach karty płatności elektroniczne i zanim otrzymasz kartę zapłacić nią np za zakupy w internecie.

15 zł premii powinno wpłynąć na Twoje konto w ciągu kilku dni od wykonania wspomnianej transakcji.

 

 

Pobierz aplikację Revolut

Chcesz więcej kodów? Sprawdź pozostałe promocje na naszej stronie!

10 zł i bezpłatna karta kredytowa w Twisto

Załóż konto w Twisto i zdobądź 10 zł oraz darmową kartę kredytową - to proste! Przejdź na stronę Twisto przez specjalny link i załóż konto (postępuj zgodnie z instrukcją poniżej)[button link="https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=PROBONUS" color="red"...

czytaj dalej