Super cashback w Twisto

Załóż konto w Twisto i korzystaj z super ofert cashback!

Przy okazji możesz zdobyć 10 zł bonusu na start!

Przejdź na stronę Twisto przez specjalny link i załóż konto (postępuj zgodnie z instrukcją poniżej)

Zarejestruj się w Twisto
  1. Po przejściu na stronę wpisz swój adres mailowy
  2. Następnie wpisz swoje hasło (pamiętaj, że hasło musi być trudne tzn. musi zawierać minimum 8 znaków, litery małe i duże oraz znaki specjalne)
  3. Uzupełniasz formularz swoimi danymi: podstawowe informacje, dodatkowe informacje, szczegóły karty – możesz to zrobić później jednakże lepiej nie odkładać na potem bo promocja może się zakończyć! 
  4. Jeśli widzisz na stronie komunikat oznacza, że po rejestracji otrzymasz 50 zł na swoje konto, jeśli natomiast nie widzisz tego napisu, kliknij w ikonkę ołówka i dodaj kod “PROBONUS” ręcznie.
  5. Po podaniu wszystkich niezbędnych danych zrób przelew ze swojego konta bankowego na kwotę 1 zł w celu weryfikacji – kwota ta zostanie Ci później oddana.
  6. Rejestracja i ustalanie limitu kredytowego trwa maksymalnie jeden dzień – czasem dzieje się to nawet w kilkanaście minut.

Po rejestracji z naszego linka dostaniesz 10 zł do wykorzystania na cokolwiek tylko chcesz!

Gdy przyjdzie Twoja karta kredytowa możesz normalnie nią płacić i wykorzystać w ten sposób swoje 10 zł np na zakupy czy płatności w internecie.

 

Cashback w Twojej aplikacji Twisto! Zgarniaj kasę za zakupy w ulubionych sklepach.

Zarejestruj się w Twisto. Zrób zakupy online, wchodząc na stronę sklepu przez konto lub aplikację Twisto. Zgarnij zwrot do 10 proc. w ponad 850 sklepach!

Sprawdź sklepy biorące udział w akcji Twisto

Pobierz aplikację Twisto

Chcesz więcej kodów? Sprawdź pozostałe promocje na naszej stronie!